Zostań fundraiserem

Zostań fundraiseremCo to jest fundraising?

Fundraising polega na pozyskiwaniu funduszy od indywidualnych darczyńców, dzięki którym Fundacja może planować oraz rozszerzać swoją działalność, a co za tym idzie skuteczniej realizować założenia i cele statutowe.

Na czym polega praca Fundraisera?

Praca fundraisera polega na dotarciu oraz przedstawieniu potencjalnym darczyńcom działań Fundacji oraz na zachęceniu do wspierania tych działań poprzez przekazania darowizny bądź stałego wspierania poprzez przekazywanie regularnych darowizny.

Do głównych zadań fundraisera należy  przedewszystkim zarażanie pozytywnym nastawieniem oraz entuzjazmem wszystkich potencjanych fdarczyńców.  Każda osoba należąca do Naszego zespołu jest zawsze uśmiechnięta oraz zmotywowana i nastawiona na realizację wyznaczonych w danym projekcie celów.  

Nasza Fundacja realizuje regularnie projekty z udziałem fundraiserów na terenie całej Polski, w związku z tym zapeniamy bezpłatne zakwaterowanie Naszym fundraiserom w danej miejscowości. Ponadto udział w projekcie daje możliość poznania ciekawych ludzi oraz miejsc, a także stwarza możliwość rozwoju zawodowego.

 

Ścieżka kariery w Naszej Fundacji:

Początkiem ścieżki zawodowej w projekcie jest stanowisko Fundraisera. Wykazując się dobrymi umiejętnościami logistycznymi i liderskimi, można awansować na stanowisko lidera grupy, czyli osoby kierującej danym zespołem Fundraiserów. Osoby, które na etapie lidera grupy wykazują się dobrą organizacją pracy i imponującymi wynikami oraz przejdą profesjonalne szkolenie, awansują na stanowisko koordynator.

W przypadku osób, które mają doświadczenie lub umiejętności wykraczające poza pozyskiwanie darczyńców, istnieje możliwość przejścia do innych struktur Fundacji.

PROJEKTY, do których możesz APLIKOWAĆ:

 

PRACA WAKACYJNA
CHCESZ PRACOWAĆ i POMAGAĆ INNYM ?

SZUKAMY osób takich jak TY !

Nasza Fundacja zajmuje się wspieraniem instytucji oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych. W tym celu organizuje cykliczne projekty dobroczynne na terenie całej Polski.

Działania te może prowadzić na podstawie pozwolenia o nr 2014/1834/OR wydanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji , które można zweryfikować na oficjalnej stronie www.zbiórki.gov.pl wpisując podany nr pozwolenia.

Często młodzi ludzie uczący się lub studiujący chcieliby angażować się w działania dobroczynne jednak zmuszeni są z tego rezygnować na rzecz pracy zarobkowej...

My jako innowacyjna organizacja staramy się wychodzić na przeciw tym potrzebom – stąd też nieustannie poszukujemy rozwiązań w formie dotacji, które umożliwią Nam proponowanie PRACY ZAROBKOWEJ dla osób, które w sposób aktywny i pełen pozytywnej energii pomogą nam realizować takie projekty.

PROJEKT WAKACJE  odbywać się będzie przez całe wakacje w największych wakacyjnych kurortach. Praca polega na dotarciu do jak największej liczby potencjalnych darczyńców oraz zachęceniu ich do wsparcia naszej inicjatywy poprzez nabycie symbolicznych kwiatów hawajskich w sugerowanej cenie. Na wstępie każda osoba przejdzie krótkie szkolenie wstępne oraz otrzyma od Nas wszystkie niezbędne informacje.

Nasza Fundacja zapewnia BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE

Praca jest codziennie w godzinach: 12:00 – 17:00 lub 17:00 – 22:00
Oferujemy wynagrodzenie GODZINOWE + ATRAKCYJNĄ PREMIĘ

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Dołącz CV

Pracuj i Pomagaj - Wrocław, Stary Rynek

Jeżeli jesteś młodą, ambitną, przebojową osobą 
i chcesz pomagać innym a przy tym troszkę dorobić?
dołącz do naszego zespołu od zaraz !!!

Aby pomagać innym potrzebujemy Twojego zaangażowania i entuzjazmu 
- Twojej pomocy...

Często młodzi ludzie uczący się lub studiujący chcieliby angażować się w działania dobroczynne jednak zmuszeni są z tego rezygnować na rzecz pracy zarobkowej...

My jako innowacyjna organizacja staramy się wychodzić na przeciw tym potrzebom – stąd też nieustannie pozyskujemy dotacji, które umożliwią Nam proponowanie PRACY ZAROBKOWEJ dla osób, które w sposób aktywny i pełen pozytywnej energii pomogą nam realizować takie projekty.

Nasza Fundacja zajmuje się wspieraniem instytucji oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych. W tym celu organizuje cykliczne projekty dobroczynne na terenie całej Polski. Działania te może prowadzić na podstawie pozwolenia o nr 2014/1834/OR wydanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji , które można zweryfikować na oficjalnej stronie www.zbiórki.gov.pl wpisując podany nr pozwolenia.


Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + prowizję
-elastyczny grafik dostosowany do twojego czasu wolnego !!!
-pracę na umowę zlecenie
-pracę w młodym zespole
-możliwość nawiązania współpracy na dłużej

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Dołącz CV

 

 NIE CZEKAJ WYŚLIJ ZGŁOSZENIE JUŻ DZIŚ I BAW SIĘ, PRACUJ I POMAGAJ Z NAMI

 
 

Pomagają nam: